BRM Yapı temel değerlerinden ödün vermeden, güçlü bilgi birikimimizi teknoloji ile birleştirerek, ürün ve hizmetlerimizle fark yaratarak, marka imajımızı ve pazar payımızı geliştirmektedir.

+90 216 315 75 74 info@brmyapi.com.tr

Kurumsal

AnasayfaKurumsal

Brm Mühendislik Yapı San Tic. Ltd Şti.

Firmamız 1989 yılında meslek hayatına  OKUMUŞ PANJUR ALÜMİNYUM ve CAM DEKORASYON olarak kurulmuş bir aile şirketidir.

Şirketimiz en büyük manevi desteğini Ataşehir  Örnek Mahallesinde uzun yıllar 20 m²’lik bir dükkanda başlayan ev ustalığı yapmış olan babaları Hüseyin Okumuş’dan almaktadır.

Kaliteyi, müşteri memnuniyetini ve sürekli gelişmeyi kendine amaç edinen Firmamız, 2013 yılında BRMYAPI  ve ZİPPERDE TURKİYE markalarını bünyesine katarak günümüzde bir grup şirketi haline gelmiş olan Brm Mühendislik Yapı Sanayi Tic Ltd Şti.  kurmuş ve farklı sektörlere hizmet veren şirket olarak yoluna devam etmektedir.

Şuan yukarı dudullu sanayi bölgesine yakın konumuyla 500 m²’lik kapalı alan olan atölyemizde üretime, kaliteye verdiği önem,temiz işçilik, üstün hizmet anlayışı,insana ve teknolojiye verdiği önemle birlikte iş hayatına kendini geliştirerek devam etmektedir.

 Firmamız yurtiçi ve yurtdışı talepleri, uluslarası standartların öngördüğü normlarda ve zamanında teslimatları gerçekleştirmektedir. Hizmet verdiğimiz sektörde lider olmayı hedeflemiş firma olarak üretim ve hizmet alanlarımızı artırarak sürdürmekteyiz.

MİSYONUMUZ

Şirketimizin temel değerlerinden ödün vermeden, güçlü bilgi birikimimizi teknoloji ile birleştirerek, ürün ve hizmetlerimizle fark yaratarak, marka imajımızı ve pazar payımızı geliştirmektedir. 

VİZYONUMUZ

Gücünü takım çalışmasından alarak, girdiği her alanda liderliği hedefleyen, değerlerini kazanca çeviren uluslararası bir firma olmaktır.Kaynakları etkin kullanarak, doğaya saygılı, teknoloji ile örtüşen, mimari disiplinleri özgün tasarımlar ile birleştirerek geleceğin yaşam alanlarını inşaa etmek.

DEĞERLERİMİZ

Ürün ve hizmetlerimizin kalitesini ve markamızın güvenilir imajını koruruz.Çalışanlarımızla, bayilerimizle, tedarikçilerimizle, rakiplerimizle ve ortaklarımızla ilişkilerimizde dürüst davranırız.Açık görüşlülüğü üretkenliği, katılımcılığı, bireysel gelişimi teşvik eden adil ve şeffaf çalışma ortamı oluşturuyoruz. Hızlı hizmet anlayışı ve esnek yapımızla müşteri memnuniyeti odaklıyız.

 

Call Now Button