BRM Yapı temel değerlerinden ödün vermeden, güçlü bilgi birikimimizi teknoloji ile birleştirerek, ürün ve hizmetlerimizle fark yaratarak, marka imajımızı ve pazar payımızı geliştirmektedir.

+90 216 315 75 74 info@brmyapi.com.tr

Eşikli&Eşiksiz Sürgülü Cam Kapılar

AnasayfaEşikli&Eşiksiz Sürgülü Cam Kapılar

Sürme Cam Kapı Sistemindeki tamamı alüminyum profil içerisinde hareket eden makaralar, dışarıdan bakıldığında ortama sade ve zarif bir görünüm sağlar.Bu sistemi üstün kılan özelliklerden biri de camda delik açılmasına ihtiyaç olmamasıdır. İmalat aşamasında montaj kolaylığı ve zaman kazandıran bu özellik birlikte,  8-10mm kalınlığındaki alüminyum profilleri cam kapıları üstten sıkıca kavrayarak hareket ettirir.

Sürme eşikli ve eşiksiz sistem; restaurantlar, oteller, pastaneler, oda bölmeler için tasarlanmıştır. Restaurant, iç bölme pastane ve zemin kat balkonlarında kullanılan bir sistemdir.
Alttan taşımalı bir üründür. 10mm tekcam ile uygulanır. Birbirine kenetli alüminyum profiller ve yine birbirine kenetli plastik baza kapağı bağlantı elemanları ile camlar birbirini yakalayarak kapanır. Sistem hırsızlığa karşı etkin güvenlikli ve aynı zamanda estetik olarak tasarlanmıştır.

Date:

Call Now Button