BRM Yapı temel değerlerinden ödün vermeden, güçlü bilgi birikimimizi teknoloji ile birleştirerek, ürün ve hizmetlerimizle fark yaratarak, marka imajımızı ve pazar payımızı geliştirmektedir.

+90 216 315 75 74 info@brmyapi.com.tr

Alüminyum Korkuluk&Bazalı Cam Sistemleri

AnasayfaÜrünlerAlüminyum Korkuluk&Bazalı Cam Sistemleri

Alüminyum Korkuluk Sistemi

Çağdaş yaşam mekanlarıyla, göstermiş olduğu uyum ve kullanışlılığı sayesinde otel, fabrika, alışveriş merkezleri, bankalar, ticaret-haneler, apartmanlar vb. yerlerde geniş kapsamda yaygın olarak kullanılmaktadır.

Kolay temizlenirliği, estetik görünümü ve alternatif aksesuar çeşitleriyle, montaj pratik-liği, uygulandığı mekanda göstermiş olduğu bütünlük; alüminyum korkuluk sistemleri yapılarınızın vazgeçilmez aksesuarları haline getirir.

Camlı Korkuluk Sistemi

Lamine temperli camlardan balkon cam korkulukları ve merdiven korkulukları, cam küpeşte sağlam yapısıyla merdiven kenarlarında emniyetinizi sağlar.Lamine 4+4 cam korkuluk veya 5+5 lamine camlı teras korkulukları, 8+8 16mm Temperli camlı alüminyum küpeşte korkuluk merdiven kenarları parepet üstleri ve balkonlarda kullanılır.

Cam korkuluklar, birçok mekâna şık görünüm sağlayan son teknoloji bir üründür. Alüminyum korkuluklara nazaran oldukça zarif olan camlı korkuluk ürünleri; kolay temizlenebilir özelliği ile tüketiciler tarafından beğeni ile kullanılmaktadır. Güvenli ve oldukça dayanıklı cam korkuluklar, daha çok insanların yoğun olduğu yerlerde kullanılmaktadır.

Bazalı  cam korkuluk

Ayrıca gelişen teknoloji ve tüketici istekleri göz önüne alınarak ortaya çıkan  ürünleri, uzun Ar-Ge çalışmaları sonucu kullanıma sunulan özel bir üründür. Yeni nesil bu cam korkuluklar, darbelere ve ani ısı değişimlerinde kaşı dayanıklıdır. Estetik görünümü ile muadillerine göre önemli avantajları bulunan bazalı sistem cam korkuluk, kullanıldığı her alanda farkını ortaya koymaktadır. Diğer ürünlere göre daha sağlam ve şık tasarıma sahip olan bu sistemler, uzman kişilerce üretildiği zaman en iyi kullanım sağlamaktadır. Mekanlara ferah ve modern bir hava katan cam korkuluklar, özellikle merdivenlerde, balkonlarda ve iç mekanlarda tercih edilmektedir.

Kategori:

Date:

Call Now Button