BRM Yapı temel değerlerinden ödün vermeden, güçlü bilgi birikimimizi teknoloji ile birleştirerek, ürün ve hizmetlerimizle fark yaratarak, marka imajımızı ve pazar payımızı geliştirmektedir.

+90 216 315 75 74 info@brmyapi.com.tr

Cama Takılı Ray & Spider Cam Sistemi

AnasayfaÜrünlerCama Takılı Ray & Spider Cam Sistemi

Cama takılı ray aksesuarı

Cam kapı,sürgüsü sayesinde açılıp kapanabilme özelliğine sahip

Sürme cam kapılarının mimarideki artan kullanımına paralel olarak mekanizmalarının dış görünüşünün önemi de gün geçtikçe daha belirgin hale gelmektedir. Bu özellik otellerde, bankalarda, ofislerde ve özellikle konutlarda sürme kapı kullanımını ön plana çıkarmaktadır. Sürme kapı sistemlerinin kullanıldığı ortamlarda harikulade bir ferahlık sağlanır. 

Spider cam tutucular

.Özellikle mimari yapılarda göreceğimiz her çalışma, birkaç parçayla bir bütünü oluşturan aksesuarlardan oluşmaktadır. Yaşam alanlarımızın kalitesini de bu aksesuarların belirleyeceğini göz önüne alırsak, bütünleşen her parçanın kesinlikle kaliteli ve doğru olarak bir araya getirilmesi gerekmektedir. Bu yüzden özellikle spider cephelerde kullanılan “Spider Cam Tutucular”, kesinlikle bu mimari yapıların en önemli yapı taşlarındandır.Paslanmaz cam tutucu olarak da bilinen spider cam tutucular, transparan cephe sistemlerinin en önemli ekipmanlarından biridir.

Kategori:

Date:

Call Now Button