BRM Yapı temel değerlerinden ödün vermeden, güçlü bilgi birikimimizi teknoloji ile birleştirerek, ürün ve hizmetlerimizle fark yaratarak, marka imajımızı ve pazar payımızı geliştirmektedir.

+90 216 315 75 74 info@brmyapi.com.tr

Demir Profil Uygulama

AnasayfaÜrünlerDemir Profil Uygulama

 

Demir-Çelik uygulamaları alanında firmamız, mimaride ve inşaat sektörüne hitap ederek bu alanlarda ihtiyaç duyulan demir ve çelikle ilgili her türlü uygulamaları gerçekleştirmektedir. Bunlar için en önemli yer tutan uygulamalar, mimari ve estetiğe hitap eden uygulamalardır.

İşyeri, villa ve diğer yaşam alanlarınızın girişleri için kolaylıkla uygulanabilen sundurma sistemleri binalarınızın estetik görünüşünü artırırken, değerini de yükselten ekonomik bir uygulamadır. Estetik kullanımı ile
binalarınıza değer katar, yaşam alanlarınızı farklılaştırır. Dilerseniz zevkinize uygun farklı renklerde üretim yapılabilir.
Sundurma sistemlerimiz dış mekan kapılarınızı kötü hava şartlarından korumakla kalmaz, aynı zamanda sizin de yağmur, kar gibi olumsuz dış faktörlerden etkilenmenizi engeller. Kazaların önüne geçer
Sundurma, Saçak ve Pergola  sistemlerimiz zevkinize uygun ince ve zarif hatlara sahiptir. Paslanmaz çelik desteklerden yapılabildiği gibi ahşap ve alüminyum malzemeden yapılabilmektedir

Yüksek mukavemetli ve hafiftir,binalara zarar vermez.

Uzun ömürlü ve paslanmaya karşı garantilidir.

Estetik ve fonksiyonel paslanmaz çelik ve alüminyum malzemeler çok iyi bir kombinasyon oluşturur. Saydam veya yarısaydam akrilik malzeme ve paslanmaz montaj elemanları, kötü hava şartlarına sistemi oluşturan diğer malzemeler kadar dayanıklıdır. Montajı ve temizliği çok kolay olup, kısa sürede gerçekleştirilir.
Standart ölçülerde ve malzemede yapıldığı gibi size özel tasarımlarda yapılabilmektedir. Uygulama seçenekleri oldukça çoktur.

Sundurma , Saçak  , Pergola ,Veranda , Alanlarında Kullanıma Uygundur.

Kategori:

Date:

Call Now Button